• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies, inactivated, whole virus))

Торги не відбулися

108 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
Номер: cacd17d8d0704d149181fba36e650a70
Внутрішній номер закупівлі: 3246469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-01-000562-c   
Замовник: Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
Контактна особа: Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 108 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 540.00 UAH
Період уточнення: 01.04.2019 15:39 - 06.04.2019 15:44
Період прийому пропозицій: 01.04.2019 15:39 - 16.04.2019 15:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
анатоксин правцевий
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня») На карті
вакцини проти сказу
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 15 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня») На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Валанж-Фарм"
Початкова пропозиція 102 928.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 928.65 UAH з ПДВ
Документи 25
Скарги 0