-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту B
Тендер Prozorro UA-2018-05-16-000117-a
Торги відмінено
262 923.13
UAH з ПДВ
Номер:
af1be878140142adb77c8f8be67136a3
Внутрішній номер закупівлі:
2041092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-16-000117-a
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Внукова Олена Іванівна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Управління охорони здоров'я Рубіжанської міської ради відповідно до покладених на неї зобов'язань та з метою забезпечення належного функціонування КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», намагалось вже двічі провести відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція(вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту B )(Тендер №1 оголошення - UA-2018-03-30-000498-а тендер№2 -оголошення в ЦБД UA-2018-04-17-000013-в), але щоразу дана закупівля відмінялася відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі”, у зв’язку із тим, що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
262 923.13 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту B
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул.Студентська,19,заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»)
На карті
Інформація про скасування
Номер:
514b8a101ef747ebad5b7a3dba354d82
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
25.05.2018р. надійшов лист №251 від "Валанж-Фарм", щодо переривання переговорної процедури у зв'язку з тим, що зареєстрована отпова ціна лікарського засобу оголошенного в данній процедурі (а саме вакцина проти сказу (індіраб вакцина антирабічна, неактивована)) суттєво збільшилась, тому надалі не мають можливості постачати товар за зазначеними цінами.
Дата опублікування:
04.06.2018 13:24
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Валанж-Фарм"
Оскарження: 16.05.2018 09:18 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Пугачов Володимир Викторович 0637611135
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Барикадна,53
Оскарження: 16.05.2018 09:18 - 27.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
262 923.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 09:21
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b3ce091d2af3472bb183821465d73b1b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-16-000117-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Валанж-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Пугачов Володимир Викторович 0637611135
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Барикадна,53
Сума договору:
262 923.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації