-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кетамін (Ketamin),Морфін (Morphine), Діазепам (Diazepam), Фентаніл (Fentanуl)
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-003277-b
Завершена
189 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 948.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 948.50 UAH
Номер:
22d800e263624f89862ae213f7719466
Внутрішній номер закупівлі:
3063799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-23-003277-b
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
948.50 UAH
Період уточнення:
23.01.2019 16:37 - 29.01.2019 16:42
Період прийому пропозицій:
23.01.2019 16:37 - 08.02.2019 16:42
Аукціон:
11.02.2019 15:32 - 11.02.2019 15:53
Період кваліфікації:
11.02.2019 15:53 - 14.02.2019 15:32
Період завантаження договору:
11.02.2019 15:53 - 03.03.2019 15:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін (Ketamin)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
-
АТХ:
N01AX03 N01AX03
Кількість
38 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Морфін (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
-
АТХ:
N02AA01 N02AA01
Кількість
110 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Діазепам (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
-
АТХ:
N05BA01 N05BA01
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Фентаніл (Fentanуl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
-
АТХ:
N02AB03 N02AB03
Кількість
212 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація Північ"
Оскарження: 11.02.2019 15:53 - 25.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Зарудня Людмила 380951058082, 380951058082 milalmlfarm@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5
Оскарження: 11.02.2019 15:53 - 25.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
171 914.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 914.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2019 15:32
Документи
14
Скарги
0
КП Комунальне підприємство Сумської обласної ради "Суми-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399277
-
Контактна особа:
Воронова Олена +380542601561 sumy-farm1@ukr.net
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Харківська,24
Початкова пропозиція
171 978.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 978.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b646269a1b34681ac1de91446234fd3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-23-003277-b-b1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація Північ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Зарудня Людмила 380951058082, 380951058082 milalmlfarm@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5
Номер договору:
25
Сума договору:
148 444.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний