-
Відкриті торги
-
КЕП
Кетамін (Ketamin),Морфін (Morphine), Діазепам (Diazepam), Фентаніл (Fentanуl)
148 444.25
UAH з ПДВ
Номер:
3b646269a1b34681ac1de91446234fd3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-23-003277-b-b1
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація Північ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Зарудня Людмила 380951058082, 380951058082 milalmlfarm@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
25
Дата підписання:
28.02.2019 00:00
Період дії договору:
28.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
148 444.25 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 444.25 UAH)
Оплачено:
148 444.25 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 444.25 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін (Ketamin)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
-
АТХ:
N01AX03 N01AX03
Кількість
38 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Морфін (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
-
АТХ:
N02AA01 N02AA01
Кількість
110 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Діазепам (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
-
АТХ:
N05BA01 N05BA01
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Фентаніл (Fentanуl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
-
АТХ:
N02AB03 N02AB03
Кількість
212 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bed73b18e8ba41b8b9b70a85e2f136c9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 1.3., роздулу 1. Предмет закупівлі, та до Специфікації у Додатку №1 до Договору 25 від 28.02.2019р.
Номер додаткової угоди:
25
Дата внесення змін до договору:
01.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7e841f0b57c3495b86a22c0c11a1c596
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони пришли до взаємної згоди зменшити суму договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c6e884f0a78f4108ba4062d85723ce8d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вважати Додаткову угоду № 2 від 26.07.2019 року недійсною. Сторони пришли до взаємної згоди зменшити суму договору.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано