-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
туберкулін
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000539-a
Завершена
152 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 762.00 UAH
Номер:
f5eab84c8ed1477a8bb492eff7370315
Внутрішній номер закупівлі:
1949685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-30-000539-a
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Внукова Олена Іванівна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
152 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
762.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 11:58 - 06.04.2018 12:03
Період прийому пропозицій:
30.03.2018 11:58 - 16.04.2018 12:03
Аукціон:
17.04.2018 14:01 - 17.04.2018 14:28
Період кваліфікації:
17.04.2018 14:28 - 19.04.2018 13:03
Період завантаження договору:
17.04.2018 14:28 - 07.05.2018 14:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
туберкулін
Кількість
980 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Валанж-Фарм"
Оскарження: 17.04.2018 14:28 - 30.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Оскарження: 17.04.2018 14:28 - 30.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
138 415.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 996.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2018 13:03
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Алена Шиншина +380676390141 eshinshina@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
139 287.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація Північ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Горбачевська Оксана Миколаївна +380504763142 oksana.farm70@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Науки, будинок 5
Початкова пропозиція
151 386.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
151 386.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8334b4dcd9c4fd5afcd1877799b805c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000539-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Валанж-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Номер договору:
436
Сума договору:
134 996.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
07.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний