• Відкриті торги
  • КЕП

туберкулін

134 996.76 UAH з ПДВ
Номер: b8334b4dcd9c4fd5afcd1877799b805c
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-30-000539-a-c1
Постачальник: ТОВ "Валанж-Фарм"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 436
Дата підписання: 07.05.2018 00:00
Період дії договору: 07.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 134 996.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 134 996.76 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
туберкулін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 980 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги») На карті