-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
реактиви та контрастні речовини
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000017-a
Завершена
161 292.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
Номер:
f4f376165d1543e3befef8e44705563e
Внутрішній номер закупівлі:
1950086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-30-000017-a
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Внукова Олена Іванівна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
161 292.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 610.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 08:25 - 06.04.2018 08:30
Період прийому пропозицій:
30.03.2018 08:25 - 16.04.2018 08:30
Аукціон:
17.04.2018 13:38 - 17.04.2018 14:05
Період кваліфікації:
17.04.2018 14:05 - 19.04.2018 12:57
Період завантаження договору:
17.04.2018 14:05 - 07.05.2018 14:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви та контрастні речовини
Кількість
72 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, . 93009, Україна, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклад Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня»
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Реагент
Оскарження: 17.04.2018 14:05 - 30.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Ударників ,27
Оскарження: 17.04.2018 14:05 - 30.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
120 042.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 042.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2018 12:57
Документи
17
Скарги
0
ФОП "КЛІПКОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186006937
-
Контактна особа:
Кліпков Олександр +380679788650 tender20_12@i.ua
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 101А, квартира 130
Початкова пропозиція
150 956.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 956.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Дніпропетовська хімічна компанія
×
-
Код ЄДРПОУ:
34734915
-
Контактна особа:
Воскобойников Євген Володимирович +380503202695 ibis@ua.fm
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Юрія Савченка,38
Початкова пропозиція
159 326.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
159 326.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
53ccb17dc01d4b08a60e1ba1f2bf8071
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000017-a-a1
Постачальник:
ПрАТ Реагент
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Ударників ,27
Номер договору:
377
Сума договору:
120 042.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
07.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний