-
Відкриті торги
-
КЕП
реактиви та контрастні речовини
120 042.98
UAH з ПДВ
Номер:
53ccb17dc01d4b08a60e1ba1f2bf8071
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000017-a-a1
Постачальник:
ПрАТ Реагент
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Ударників ,27
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
377
Дата підписання:
07.05.2018 00:00
Період дії договору:
07.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
120 042.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 120 042.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реактиви та контрастні речовини
Кількість
72 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, . 93009, Україна, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклад Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня»
На карті