-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Натрію хлорид/ (Sodium chloride), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Маніт/ (Mannitol), Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Лактат натрію/ (Electrolytes)
Тендер Prozorro UA-2018-10-16-000305-c
Завершена
51 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 510.00 UAH
Номер:
399d9d2e705f424098312f93763f2eeb
Внутрішній номер закупівлі:
2630178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-16-000305-c
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
51 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
510.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2018 13:33 - 28.10.2018 13:37
Період прийому пропозицій:
16.10.2018 13:33 - 07.11.2018 13:37
Аукціон:
08.11.2018 13:40 - 08.11.2018 14:01
Період кваліфікації:
08.11.2018 14:01 - 13.11.2018 14:15
Період завантаження договору:
08.11.2018 14:01 - 28.11.2018 14:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Натрію хлорид/ (Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Глюкоза/(Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Пацетамол/ (Paracetamol)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Маніт/ (Mannitol)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch)
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Лактат натрію/ (Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Оскарження: 08.11.2018 14:01 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Оскарження: 08.11.2018 14:01 - 24.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
44 781.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
32 624.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2018 14:15
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Лымарь Татьяна +380567470245 tlymar@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
33 209.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
33 209.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
ac740154aa43422e95ad7abaef636e82
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-16-000305-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Номер договору:
181
Сума договору:
32 624.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
27.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний