-
Відкриті торги
-
КЕП
Натрію хлорид/ (Sodium chloride), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Маніт/ (Mannitol), Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Лактат натрію/ (Electrolytes)
32 624.30
UAH з ПДВ
Номер:
ac740154aa43422e95ad7abaef636e82
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-16-000305-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
181
Дата підписання:
27.11.2018 00:00
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
32 624.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 624.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Натрію хлорид/ (Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Глюкоза/(Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Пацетамол/ (Paracetamol)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Маніт/ (Mannitol)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch)
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Лактат натрію/ (Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018