-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту В
Тендер Prozorro UA-2018-04-17-000013-b
Торги не відбулися
291 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 445.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 445.00 UAH
Номер:
fc86b42d1b3a483a9174c1862cde0260
Внутрішній номер закупівлі:
1935013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-17-000013-b
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Внукова Олена Іванівна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
291 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 445.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2018 08:30 - 23.04.2018 08:35
Період прийому пропозицій:
17.04.2018 08:30 - 03.05.2018 08:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту В
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул.Студентська,19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Валанж-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Початкова пропозиція
262 923.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 923.13 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0