-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фентаніл (Fentanil)
Тендер Prozorro UA-2018-04-20-000617-b
Торги не відбулися
174 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 740.00 UAH
Номер:
5c2f0a0aa9264d3a9d491c5bfc89b50d
Внутрішній номер закупівлі:
1949931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-20-000617-b
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Внукова Олена Іванівна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 740.00 UAH
Період уточнення:
20.04.2018 12:11 - 27.04.2018 12:16
Період прийому пропозицій:
20.04.2018 12:11 - 07.05.2018 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фентаніл (Fentanil))
Кількість
6 найменувань
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул.Студентська,19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» та КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація Північ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Горбачевська Оксана Миколаївна +380504763142 oksana.farm70@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Науки, будинок 5
Початкова пропозиція
173 752.97 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 752.97 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0