-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Калію хлорид/(Potassium chloride), Маніт/(Mannitol), Метронідазол/(Metronidazole), Натрію гідрокарбонат/(Sodium bicarbonate), Натрію хлорид/(Sodium chloride), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид/(Electrolytes), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид+Натрію лактат/(Comb drug)
Тендер Prozorro UA-2019-02-11-000833-a
Завершена
233 438.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 167.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 167.19 UAH
Номер:
a78b3eac6e3a4bd9b6c3b852b9f27bd4
Внутрішній номер закупівлі:
3128514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-11-000833-a
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 438.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 167.19 UAH
Період уточнення:
11.02.2019 12:53 - 16.02.2019 12:57
Період прийому пропозицій:
11.02.2019 12:53 - 26.02.2019 12:57
Аукціон:
27.02.2019 11:04 - 27.02.2019 11:25
Період кваліфікації:
27.02.2019 11:25 - 04.03.2019 15:08
Період завантаження договору:
27.02.2019 11:25 - 19.03.2019 11:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гідроксиетилкрохмаль/(Hydroxyethylstarch)
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Глюкоза/(Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Парацетамол/(Paracetamol)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Калію хлорид/(Potassium chloride)
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Маніт/(Mannitol)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Метронідазол/(Metronidazole)
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію гідрокарбонат/(Sodium bicarbonate)
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид/(Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид + Калію хлорид + Кальцію хлорид/(Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид+Натрію лактат/(Comb drug)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Оскарження: 27.02.2019 11:25 - 15.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Оскарження: 27.02.2019 11:25 - 15.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
186 234.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 322.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2019 15:08
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Алена Шиншина +380676390141 eshinshina@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
143 156.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
141 229.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
89ddce4b1d14403498b8b54daa9c4eab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-11-000833-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Номер договору:
11/19-БТ/ЛН
Сума договору:
137 322.73 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
18.03.2019 00:00
Статус:
Підписаний