-
Відкриті торги
-
КЕП
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Калію хлорид/(Potassium chloride), Маніт/(Mannitol), Метронідазол/(Metronidazole), Натрію гідрокарбонат/(Sodium bicarbonate), Натрію хлорид/(Sodium chloride), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид/(Electrolytes), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид+Натрію лактат/(Comb drug)
137 322.73
UAH з ПДВ
Номер:
89ddce4b1d14403498b8b54daa9c4eab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-11-000833-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-419-50-83 SERHII.KYSLYI@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/19-БТ/ЛН
Дата підписання:
18.03.2019 00:00
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
137 322.73 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 137 322.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гідроксиетилкрохмаль/(Hydroxyethylstarch)
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Глюкоза/(Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Парацетамол/(Paracetamol)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Калію хлорид/(Potassium chloride)
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Маніт/(Mannitol)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Метронідазол/(Metronidazole)
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію гідрокарбонат/(Sodium bicarbonate)
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид/(Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
3 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид + Калію хлорид + Кальцію хлорид/(Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид+Натрію лактат/(Comb drug)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019