-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини)
Тендер Prozorro UA-2019-02-18-000590-c
Завершена
154 851.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 154.85 UAH
мін. крок: 0.1% або 154.85 UAH
Номер:
e8b608fd13994c62bea35ea5dc63ef27
Внутрішній номер закупівлі:
3161479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-18-000590-c
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 851.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
154.85 UAH
Період уточнення:
18.02.2019 15:19 - 24.02.2019 15:24
Період прийому пропозицій:
18.02.2019 15:19 - 06.03.2019 15:24
Аукціон:
07.03.2019 11:21 - 07.03.2019 11:42
Період кваліфікації:
07.03.2019 11:42 - 12.03.2019 17:01
Період завантаження договору:
07.03.2019 11:42 - 27.03.2019 11:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини)
Кількість
72 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Реагент
Оскарження: 07.03.2019 11:42 - 23.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Ударників ,27
Оскарження: 07.03.2019 11:42 - 23.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
114 614.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 614.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2019 17:01
Документи
21
Скарги
0
ТОВ Дніпропетовська хімічна компанія
×
-
Код ЄДРПОУ:
34734915
-
Контактна особа:
Воскобойников Євген Володимирович +380503202695 ibis@ua.fm
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Юрія Савченка,38
Початкова пропозиція
150 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
340d2d1f936146b5aad02f0775a9d6a3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-18-000590-c-a1
Постачальник:
ПрАТ Реагент
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Ударників ,27
Номер договору:
251
Сума договору:
114 614.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
26.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний