-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини)
114 614.00
UAH з ПДВ
Номер:
340d2d1f936146b5aad02f0775a9d6a3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-18-000590-c-a1
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ Реагент
×
-
Код ЄДРПОУ:
13433137
-
Контактна особа:
Сагайдак Роман Юрійович +380563703867 reagent@ukr.net
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Ударників ,27
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
251
Дата підписання:
26.03.2019 00:00
Період дії договору:
26.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
114 614.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 614.00 UAH)
Оплачено:
114 614.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 614.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини)
Кількість
72 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9472908865054026ab08a95bc9c01a16
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони пришли до взаємної згоди внести зміни до Розділу13. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін, а саме в частині Замовника, та викласти у наступній редакції
Номер додаткової угоди:
251
Дата внесення змін до договору:
03.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
db32b8fc6b364fc1bb2ab5050b90adfe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли до взаємної згоди внести зміни до п.5.1. розділу 5. Поставка товарів, та внести зміни до п.10.1. розділу 10. Строк дії договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано