-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies, inactivated, whole virus))
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-001491-b
Торги не відбулися
108 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
Номер:
f08350babf1f4f2ea69c0ba66517c0cf
Внутрішній номер закупівлі:
3175906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-12-001491-b
Замовник:
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349674
-
Адреса:
93009, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Студентська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумкова Альона Андріївна +380645364594 peo_rcgb@ukr.net http://cgbrubizhne.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
540.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2019 16:43 - 18.03.2019 16:48
Період прийому пропозицій:
12.03.2019 16:43 - 28.03.2019 16:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
анатоксин правцевий
×
-
МНН:
tetanus toxoid Tetanus toxoid
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня»
На карті
вакцини проти сказу
×
-
МНН:
rabies, inactivated, whole virus Rabies, inactivated, whole virus
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
93009, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська, 19, заклади Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради (КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня»
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Валанж-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Початкова пропозиція
102 928.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 928.65 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0