-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015 «33600000-6 – Фармацевтична продукція» Наркотичні лікарські засоби: «M...×-
код за ДК 021:2015 «33600000-6 – Фармацевтична продукція» Наркотичні лікарські засоби: «Morphine», «Morphine, combination», «Fentanyl», «Diazepam», «Trimeperidine», «Ketamine»
- ID: UA-2019-01-16-001925-c
- Дата створення : 16.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3017807
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція- ID: UA-2018-07-06-001248-a
- Дата створення : 06.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2192373
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2018-07-03-001721-a
- Дата створення : 03.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2191959
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)- ID: UA-2018-04-26-002301-a
- Дата створення : 26.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2020836
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (вакцина)- ID: UA-2018-03-30-000614-a
- Дата створення : 30.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1935699
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для клініко-діагностич...×-
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії стаціонару)
- ID: UA-2018-04-17-001046-a
- Дата створення : 02.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1931172
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція- ID: UA-2018-03-14-001295-c
- Дата створення : 14.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1923799
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-...×-
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-інфекцій)
- ID: UA-2018-04-13-002032-a
- Дата створення : 24.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1911792
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для: аналізатора сечі...×-
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для: аналізатора сечі Mindray UA-66; аналізатора електролітів GE300 К+, Na+, Cl-, Сa2+, pH, Ref)
- ID: UA-2018-04-13-001927-a
- Дата створення : 24.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1911776
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– "33600000-6 – Фармацевтична продукція" Реактиви для клініко...×-
код за ДК 021:2015– "33600000-6 – Фармацевтична продукція" Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії
- ID: UA-2018-03-14-001228-c
- Дата створення : 14.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1898072
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (медичні розчини)- ID: UA-2018-02-15-002551-c
- Дата створення : 15.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836854
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2018-02-19-000537-c
- Дата створення : 19.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1825092
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (засоби для наркозу)- ID: UA-2018-02-15-002032-c
- Дата створення : 15.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1821887
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція- ID: UA-2018-02-15-001350-c
- Дата створення : 15.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1821110
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція- ID: UA-2018-02-20-000969-c
- Дата створення : 20.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1765504
КУ "Центральна міська лікарня №1" ЄДРПОУ: 01992127ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -