-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-001248-a
Кількість одиниць розуміти як кількість найменувань.
Торги відмінено
174 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 392.50 UAH
мін. крок: 0.2% або 392.50 UAH
Номер:
bcefc90bf0884b11ab835b199cbd7e6f
Внутрішній номер закупівлі:
2192373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-001248-a
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
174 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.07.2018 14:09 - 11.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 14:09 - 21.07.2018 17:00
Аукціон:
з 23.07.2018 11:12
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
f65e83bf7da74c9cacf9458aa4c07520
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У звязку із скороченням видатків на здійснення закупівлі
Дата опублікування:
19.07.2018 12:29
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴78 500.00 Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії стаціонару
- Лот №2 ₴96 000.00 Реактиви для біохімічного аналізатора та імунохемілюмінесцентного аналізатора Maglumi 600