-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-001350-c
Завершена
601 287.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 224.78 UAH
мін. крок: 0% або 224.78 UAH
Номер:
c31bcfbac15c4c53a8edff97e11586b9
Внутрішній номер закупівлі:
1821110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-15-001350-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
601 287.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.02.2018 12:56 - 20.02.2018 13:30
Період прийому пропозицій:
15.02.2018 12:56 - 02.03.2018 13:30
Аукціон:
05.03.2018 11:28 - 05.03.2018 14:24
Період кваліфікації:
05.03.2018 14:24 - 13.03.2018 14:06
Період завантаження договору:
05.03.2018 14:24 - 25.03.2018 14:24
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴44 955.00 Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії стаціонару
- Лот №2 ₴98 220.00 Реактиви для біохімічного аналізатора
- Лот №3 ₴54 987.00 Реактиви для: аналізатора сечі Mindray UA-66; аналізатора електролітів GE300 К+, Na+, Cl-, Сa2+, pH, Ref
- Лот №4 ₴189 116.00 Реактиви для імунохемілюмінесцентного аналізатора Maglumi 600
- Лот №5 ₴85 517.00 Реактиви для визначення TORHC-інфекцій
- Лот №6 ₴128 492.00 Реактиви для клініко-діагностичних лабораторій поліклінік