• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015– "33600000-6 – Фармацевтична продукція" Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії

Завершена

313 951.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 224.78 UAH
Номер: 5284a2f61ece451292aa99a198a967db
Внутрішній номер закупівлі: 1898072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-14-001228-c   
Замовник: КУ "Центральна міська лікарня №1"
Контактна особа: Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 313 951.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2018 15:44 - 20.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2018 15:44 - 30.03.2018 17:00
Аукціон: 02.04.2018 12:14 - 02.04.2018 12:35
Період кваліфікації: 02.04.2018 12:35 - 05.04.2018 15:54
Період завантаження договору: 02.04.2018 12:35 - 22.04.2018 12:35

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴44 955.00 Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії стаціонару
  • Лот №2 ₴54 987.00 Реактиви для: аналізатора сечі Mindray UA-66; аналізатора електролітів GE300 К+, Na+, Cl-, Сa2+, pH, Ref
  • Лот №3 ₴85 517.00 Реактиви для визначення TORCH-інфекцій
  • Лот №4 ₴128 492.00 Реактиви для клініко-діагностичних лабораторій поліклінік