-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-інфекцій)
Тендер Prozorro UA-2018-04-13-002032-a
Завершена
47 771.00
UAH з ПДВ
Номер:
e596436a1ed3405fa6d8f40c4831af78
Внутрішній номер закупівлі:
1911792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-13-002032-a
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку із тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для клініко-діагностичної лабораторії) за лотом Реактиви для визначення TORCH-інфекцій через відсутність кількості учасників, про що оприлюднені звіт про результати проведення процедури:
UA-2018-02-15-001350-c від 02 березня 2018 року
UA-2018-03-14-001228-c від 30 березня 2018 року.
Тому потрібно повторно розпочати закупівлю код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-інфекцій) за переговорною процедурою закупівлі.
Так, як Замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі" є переговорна процедура закупівлі.
У зв’язку із вищенаведеним, та в порядку п. 4 ч. 2 ст 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" (якщо Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були зазначені замовником у тендерній пропозиції) у Замовника виникає необхідність закупівлі код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-інфекцій) за переговорною процедурою.
Тому договір про закупівлю вирішено укласти з ПП "Медісан".
Очікувана вартість:
47 771.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Реактиви для визначення TORCH-інфекцій)
Кількість
7 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДІСАН"
Оскарження: 13.04.2018 16:02 - 24.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32066539
-
Контактна особа:
Барановська Людмила Василівна +380412416067
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ВСЕВОЛОДА ПЕТРІВА будинок 11
Оскарження: 13.04.2018 16:02 - 24.04.2018 00:00
Ціна пропозиції
47 771.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2018 16:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
15d037a3536340b2a1a5cd853b8dd790
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-13-002032-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДІСАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32066539
-
Контактна особа:
Барановська Людмила Василівна +380412416067
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ВСЕВОЛОДА ПЕТРІВА будинок 11
Номер договору:
13
Сума договору:
47 771.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.04.2018 12:23
Статус:
Підписаний