-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)
Тендер Prozorro UA-2018-07-03-001721-a
Кількість одиниць розуміти як кількість найменувань Міжнародні непатентовані назви лікарських засобів зазначаються у технічних вимогах (специфікації) тендерної документації (додаток № 2)
Торги відмінено
69 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 346.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 346.00 UAH
Номер:
2e5f599c58e84d4f8d99d53f27e09951
Внутрішній номер закупівлі:
2191959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-03-001721-a
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
69 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
346.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2018 14:18 - 08.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2018 14:18 - 18.07.2018 17:00
Аукціон:
з 19.07.2018 11:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)
Кількість
44 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
1af66f27ca6042f59adb781e46f2a471
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У звязку із скороченням видатків на здійснення закупівлі
Дата опублікування:
19.07.2018 11:30
Статус:
Виконано