-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (вакцина)
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000614-a
Завершена
259 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 295.65 UAH
Номер:
83fa5f0351a740d5a5e7dad6e8178a53
Внутрішній номер закупівлі:
1935699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-30-000614-a
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
259 130.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 295.65 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 12:22 - 04.04.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2018 12:22 - 14.04.2018 15:00
Аукціон:
16.04.2018 15:19 - 16.04.2018 15:40
Період кваліфікації:
16.04.2018 15:40 - 18.04.2018 15:45
Період завантаження договору:
16.04.2018 15:40 - 06.05.2018 15:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верораб вакцина антирабічна інактивована суха
Кількість
450 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Імуноглобулін антирабічний
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Валанж-Фарм"
Оскарження: 16.04.2018 15:40 - 29.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Оскарження: 16.04.2018 15:40 - 29.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
203 694.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 467.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.04.2018 15:45
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "БЕРКАНА +"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38890341
-
Контактна особа:
Валерий Карамаров +380977133168 berkana-plus@meta.ua
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 20/1
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
e05bcc6d81d34d7d9d457759c8817ea8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000614-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Валанж-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090770
-
Контактна особа:
Владимир Пугачов +380637611135 vitatest25@meta.ua
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харьков, вул. Барикадна 53
Номер договору:
412
Сума договору:
193 467.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.05.2018 10:13
Статус:
Підписаний