• Відкриті торги
  • КЕП

код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (вакцина)

193 467.98 UAH з ПДВ
Номер: e05bcc6d81d34d7d9d457759c8817ea8
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-30-000614-a-a1
Постачальник: ТОВ "Валанж-Фарм"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 412
Дата підписання: 03.05.2018 10:13
Період дії договору: 03.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 193 467.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 193 467.98 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верораб вакцина антирабічна інактивована суха
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 450 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, Житомир, В.Бердичівська, 70 На карті
Імуноглобулін антирабічний
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 4 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. В.Бердичівська, 70 На карті