• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)

Завершена

457 504.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 287.52 UAH
Номер: 78885018ad4741b3b317d8eac70befc5
Внутрішній номер закупівлі: 1825092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-19-000537-c   
Замовник: КУ "Центральна міська лікарня №1"
Контактна особа: Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 457 504.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 287.52 UAH
Період уточнення: 19.02.2018 11:18 - 24.02.2018 11:50
Період прийому пропозицій: 19.02.2018 11:18 - 06.03.2018 11:50
Аукціон: 07.03.2018 13:06 - 07.03.2018 13:27
Період кваліфікації: 07.03.2018 13:27 - 15.03.2018 10:23
Період завантаження договору: 07.03.2018 13:27 - 27.03.2018 13:27

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 105 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. В. Бердичівська,70 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"

Оскарження: 07.03.2018 13:27 - 26.03.2018 01:00
Початкова пропозиція 387 942.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 942.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 10:23
Документи 43
Скарги 0
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 432 555.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 555.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 839df15277294a05b0577c2dc1e3d034
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-19-000537-c-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
Номер договору: 7
Сума договору: 387 942.37 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 26.03.2018 16:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір_лікарські засоби.PDF
p7s
sign.p7s