• Відкриті торги
  • КЕП

код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)

387 942.37 UAH з ПДВ
Номер: 839df15277294a05b0577c2dc1e3d034
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-19-000537-c-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 7
Дата підписання: 26.03.2018 16:00
Період дії договору: 26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 387 942.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 387 942.37 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (лікарські засоби)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 105 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. В. Бердичівська,70 На карті