-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (медичні розчини)
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-002551-c
Завершена
379 898.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 899.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 899.49 UAH
Номер:
4bbfe2541d8140359e5905e6987dbcf5
Внутрішній номер закупівлі:
1836854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-15-002551-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
379 898.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 899.49 UAH
Період уточнення:
15.02.2018 16:23 - 20.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2018 16:23 - 02.03.2018 17:00
Аукціон:
05.03.2018 15:25 - 05.03.2018 15:46
Період кваліфікації:
05.03.2018 15:46 - 13.03.2018 12:03
Період завантаження договору:
05.03.2018 15:46 - 25.03.2018 15:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (медичні розчини)
Кількість
23 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Оскарження: 05.03.2018 15:46 - 24.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-415-89-82 svirgun@uf.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Оскарження: 05.03.2018 15:46 - 24.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
378 689.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 749.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 12:03
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "УКРОПТПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37514987
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "УКРОПТПОСТАЧ" +380442295227 ykr.opt@gmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ АРХІТЕКТОРА КОБЕЛЄВА, будинок 1/7
Початкова пропозиція
376 913.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 913.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
912b4047413243389537a6691996fd51
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-15-002551-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." 050-415-89-82 svirgun@uf.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Номер договору:
8
Сума договору:
376 749.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
29.03.2018 16:00
Статус:
Підписаний