-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2018-04-26-002301-a
Завершена
841 706.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 208.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 208.53 UAH
Номер:
b2a72b92d74a48eab38a89bb6d057fd2
Внутрішній номер закупівлі:
2020836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-26-002301-a
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
841 706.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 208.53 UAH
Період уточнення:
26.04.2018 17:19 - 03.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2018 17:19 - 13.05.2018 17:00
Аукціон:
14.05.2018 12:51 - 14.05.2018 13:12
Період кваліфікації:
14.05.2018 13:12 - 16.05.2018 16:22
Період завантаження договору:
14.05.2018 13:12 - 03.06.2018 13:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)
Кількість
7 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАЛІЗ МЕДИК"
Оскарження: 14.05.2018 13:12 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40477029
-
Контактна особа:
Денис Гоц +380970263934 dializmedic@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 16
Оскарження: 14.05.2018 13:12 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
838 653.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
838 653.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 16:22
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРОФАРМАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41753313
-
Контактна особа:
Валентин Маханько +380937918731 dneprofarmatsiya@gmail.com
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ЛЮБАВИЧСЬКОГО РЕБЕ, будинок 4
Початкова пропозиція
841 439.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
841 439.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0e87ba2255b447c0b819808234e5dddb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-26-002301-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ДІАЛІЗ МЕДИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40477029
-
Контактна особа:
Денис Гоц +380970263934 dializmedic@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 16
Номер договору:
21
Сума договору:
838 653.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
29.05.2018 10:32
Статус:
Підписаний