• Відкриті торги
  • КЕП

код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)

838 653.16 UAH з ПДВ
Номер: 0e87ba2255b447c0b819808234e5dddb
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-26-002301-a-a1
Постачальник: ТОВ "ДІАЛІЗ МЕДИК"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 21
Дата підписання: 29.05.2018 10:32
Період дії договору: 29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 838 653.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 838 653.16 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (наркотичні засоби)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 7 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. В.Бердичівська, 70 На карті