-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2018-02-20-000969-c
Торги не відбулися
68 407.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 67.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 67.50 UAH
Номер:
f007dabdc1b34ef985c2ab92eceff3d4
Внутрішній номер закупівлі:
1765504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-20-000969-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
68 407.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2018 12:52 - 25.02.2018 13:25
Період прийому пропозицій:
20.02.2018 12:52 - 07.03.2018 13:25
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴54 907.00 Живильні середовища для бактеріологічної лабораторії
- Лот №2 ₴13 500.00 Діагностикуми і сироватки для серологічної діагностики інфекцій для бактеріологічної лабораторії