-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (засоби для наркозу)
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-002032-c
Завершена
217 092.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 085.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 085.46 UAH
Номер:
01e97ffff30d45e89e4f6e187f3badea
Внутрішній номер закупівлі:
1821887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-15-002032-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992127
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Велика Бердичівська 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Герасимчук +380412438665 tender_in@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
217 092.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 085.46 UAH
Період уточнення:
15.02.2018 15:13 - 20.02.2018 15:45
Період прийому пропозицій:
15.02.2018 15:13 - 02.03.2018 15:45
Аукціон:
05.03.2018 14:12 - 05.03.2018 14:33
Період кваліфікації:
05.03.2018 14:33 - 13.03.2018 11:59
Період завантаження договору:
05.03.2018 14:33 - 25.03.2018 14:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (засоби для наркозу)
Кількість
6 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
Оскарження: 05.03.2018 14:33 - 24.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22065477
-
Контактна особа:
Богдан Васильович Цвігун +380504635521 info@sanitas.in.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 7/4, квартира 1
Оскарження: 05.03.2018 14:33 - 24.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
196 054.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 054.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 11:59
Документи
42
Скарги
0
ПрАТ "МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239630
-
Контактна особа:
Елена Сердюк +380443371008 sean@mpc-ua.com http://www.medpharcom.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, 01032 Киев, Бульвар Тараса Шевченка 60
Початкова пропозиція
209 778.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 778.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce259bbe53ee41738cddb2ae9d3ba9cd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-15-002032-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22065477
-
Контактна особа:
Богдан Васильович Цвігун +380504635521 info@sanitas.in.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 7/4, квартира 1
Номер договору:
6
Сума договору:
196 054.73 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.03.2018 16:48
Статус:
Підписаний