-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (засоби для наркозу)
196 054.73
UAH з ПДВ
Номер:
ce259bbe53ee41738cddb2ae9d3ba9cd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-15-002032-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22065477
-
Контактна особа:
Богдан Васильович Цвігун +380504635521 info@sanitas.in.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 7/4, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
26.03.2018 16:48
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
196 054.73 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 196 054.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015– 33600000-6 – Фармацевтична продукція (засоби для наркозу)
Кількість
6 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018