-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2026-09-01-004631-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251474
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2026-07-30-005154-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951973
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-НАБОРИ- ID: UA-2026-03-23-003764-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28688150
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2026-03-12-007650-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28584966
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностичні набори- ID: UA-2025-12-19-010144-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27666121
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностичні набори- ID: UA-2025-12-02-014481-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27360197
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест набори- ID: UA-2025-12-02-007505-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27353250
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест набори- ID: UA-2025-07-23-004662-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25950813
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест набори- ID: UA-2025-07-11-006337-a
- Дата створення : 11.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25858876
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2025-06-05-008233-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25520235
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2025-05-20-010117-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25355486
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест набори- ID: UA-2024-12-02-012602-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23479182
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індикатори- ID: UA-2024-11-13-010505-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23237544
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2024-09-23-012193-a
- Дата створення : 23.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22674669
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ- ID: UA-2024-08-21-009716-a
- Дата створення : 21.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22375092
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -