• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Діагностичні набори

Завершена

180 547.44 UAH з ПДВ
Номер: f84284860d254cb9976836e51146c636
Внутрішній номер закупівлі: 27666121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-19-010144-a   
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Контактна особа: Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456347173 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 180 547.44 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.12.2025 12:25 - 25.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2025 12:25 - 28.12.2025 12:00
Аукціон: з 29.12.2025 11:15
Період кваліфікації: 28.12.2025 12:00 - 29.12.2025 12:26
Період завантаження договору: 04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 547.44 Діагностичні набори