-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностичні набори
Оголошено тендер
180 547.44
UAH
Номер:
5ab86d1ab2634e308169caa6aee683d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-19-011271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 547.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Діагностичні набори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
19.12.2025 12:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума180 547.44 UAH