-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-009716-a
Завершена
64 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 321.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 321.24 UAH
Номер:
79c277566bb544a2a605e5dda2311484
Внутрішній номер закупівлі:
22375092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-009716-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346993 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 16:03 - 13.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 16:03 - 16.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.09.2024 00:00 - 18.09.2024 09:10
Період завантаження договору:
24.09.2024 00:00 - 04.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 248.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ