• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТЕСТ-СИСТЕМИ

Оголошено тендер

64 248.00 UAH
Номер: f19c4a8f1b9546b09c5f77e29380251d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-21-006368-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 64 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТЕСТ-СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 21.08.2024 12:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума64 248.00 UAH