-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тест набори
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-007505-a
Завершена
491 225.00
UAH з ПДВ
Номер:
79d3e15b4a50454eb96b9b20feb2751e
Внутрішній номер закупівлі:
27353250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-007505-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346992 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
491 225.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 12:18 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 12:18 - 15.12.2025 08:00
Аукціон:
16.12.2025 13:19 - 16.12.2025 13:42
Період кваліфікації:
16.12.2025 13:42 - 22.12.2025 11:51
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴491 225.00 Тест набори