-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2024-09-23-012193-a
Завершена
39 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 196.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 196.75 UAH
Номер:
1ceb659b38cd4fc09eb121d7d8bfad7b
Внутрішній номер закупівлі:
22674669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-23-012193-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346993 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2024 16:10 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2024 16:10 - 02.10.2024 08:30
Період кваліфікації:
02.10.2024 08:30 - 03.10.2024 11:22
Період завантаження договору:
09.10.2024 00:00 - 19.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 350.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ