• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Індикатори

Торги не відбулися

4 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23.50 UAH
Номер: 271ff312c92540f39333f4bef7b295f8
Внутрішній номер закупівлі: 23237544
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-13-010505-a   
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Контактна особа: Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346993 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 14:36 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 14:36 - 22.11.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 700.00 Індикатори