-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-007650-a
Завершена
211 170.00
UAH з ПДВ
Номер:
bae8e696a8e2419dbd809773310ff729
Внутрішній номер закупівлі:
28584966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-007650-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456347173 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 170.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 13:44 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 13:44 - 21.03.2026 12:00
Аукціон:
з 23.03.2026 14:04
Період кваліфікації:
21.03.2026 12:00 - 24.03.2026 11:41
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 170.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ