• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТЕСТ-СИСТЕМИ

Оголошено тендер

211 170.00 UAH
Номер: e3843b9f7c6a4185a75af82d4b95ff64
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-12-009300-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 211 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТЕСТ-СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 12.03.2026 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума211 170.00 UAH