-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-010117-a
Торги не відбулися
298 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 493.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 493.50 UAH
Номер:
cdddc00ae3fe4dbcbf6b0637644da914
Внутрішній номер закупівлі:
25355486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-010117-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346992 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
298 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 15:50 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 15:50 - 29.05.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴298 700.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ