• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТЕСТ-СИСТЕМИ

Оголошено тендер

298 700.00 UAH
Номер: 8ec95964c5f546e4a91900167641117c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-20-012189-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 298 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТЕСТ-СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 20.05.2025 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума298 700.00 UAH