-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тест набори
Тендер Prozorro UA-2025-07-23-004662-a
Завершена
73 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 367.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 367.20 UAH
Номер:
1ae7b80ef7cc4f408afae0cbddcb6227
Внутрішній номер закупівлі:
25950813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-23-004662-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346992 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2025 13:09 - 28.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2025 13:09 - 31.07.2025 08:00
Аукціон:
з 01.08.2025 13:46
Період кваліфікації:
31.07.2025 08:00 - 01.08.2025 12:13
Період завантаження договору:
07.08.2025 00:00 - 17.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 440.00 Тест набори