-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-008233-a
Завершена
325 602.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 628.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 628.01 UAH
Номер:
995badb2a5be43459705457ca68bf746
Внутрішній номер закупівлі:
25520235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-05-008233-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346992 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 602.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2025 15:27 - 13.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2025 15:27 - 16.06.2025 08:00
Аукціон:
з 17.06.2025 11:11
Період кваліфікації:
16.06.2025 08:00 - 17.06.2025 15:30
Період завантаження договору:
23.06.2025 00:00 - 03.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 602.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ