• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ТЕСТ-СИСТЕМИ

Оголошено тендер

325 602.00 UAH
Номер: 2d1890ab142c49cf9ec5a7f489c96bc6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-05-008996-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 325 602.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ТЕСТ-СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 05.06.2025 13:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума325 602.00 UAH