-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Діагностичні набори
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-014481-a
Торги не відбулися
180 547.44
UAH з ПДВ
Номер:
94807d7245fe4fb6b32eec9e54744db6
Внутрішній номер закупівлі:
27360197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-014481-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456346992 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 547.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 15:35 - 12.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 15:35 - 15.12.2025 08:00
Аукціон:
з 16.12.2025 13:04
Період кваліфікації:
15.12.2025 08:00 - 18.12.2025 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 547.44 Діагностичні набори