• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Діагностичні набори

Оголошено тендер

180 547.44 UAH
Номер: 195f20a71f2542cfbbf3b57e634bfd79
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-017406-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 180 547.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Діагностичні набори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 02.12.2025 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума180 547.44 UAH